Budowa domów

Budowa domów - usługi budowlane

Budowa domów do stanu otwartego, zamkniętego oraz budowa domów pod klucz. Budujemy kompleksowo i w najlepszej cenie. Możesz również kupić u nas dowolne materiały budowlane, dzięki czemu oszczędzisz czas i pieniądze. Firma budowlana R-Bud świadczy usługi budowlane na najwyższym poziomie.  Zlecenie nam budowy, to gwarancja rzetelnie prowadzonej inwestycji od A do Z. Zapytaj nas o wolne terminy!

KONTAKT

Budowa domów Lublin wolne terminy 2021-2022

Budowa domów od podstaw

Budowa domów - firma budowlana R-bud wybuduje Twój dom jednorodzinny od podstaw. Prowadzimy prace budowlane od fundamentów aż po dach oraz roboty wykończeniowe. Budujemy profesjonalnie i skutecznie z zachowaniem realnych terminów realizacji poszczególnych etapów.

Budowa domów pod klucz

Budowa domów pod klucz, to rozwiązanie dla wszystkich - którzy nie chcą lub nie mają czasu, aby samodzielnie zaangażować się w proces realizacji inwestycji. Po podpisaniu umowy nasza firma budowlana dopilnuje przebiegu prac w efekcie czego przekażemy Ci dom pod klucz - gotowy do zamieszkania.

budowa domów Lublin - firmy budowlane

Usługi budowlane

Zbudujemy Twój dom kompleksowo do stanów SSO, SSZ, deweloperskiego i pod klucz. Świadczymy szeroki zakres usług.

Materiały budowlane

Posiadamy własny skład materiałów budowlanych, dzięki czemu nie tracisz czasu na ich szukanie.

Korzystne ceny

Oferujemy atrakcyjne ceny usług i materiałów budowlanych - zadzwoń i zapytaj nas o dowolny materiał.

Budowa domów Lublin Łęczna Świdnik Lubartów

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług budowlanych. Realizujemy inwestycje na terenie takich miejscowości jak Lublin, Łęczna, Lubartów, Świdnik i ich okolice. Dbamy o dobrą renomę, dzięki czemu nasza firma budowlana jest chętnie polecana przez zadowolonych klientów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, e-mail lub osobistej wizyty w siedzibie firmy.

Budowa domów - jak budujemy?

Po zaakceptowaniu kosztorysu i podpisaniu umowy na budowę domu - przystępujemy do realizacji inwestycji. Będąc z Tobą w ciągłym kontakcie z pełnym zaangażowaniem wykonujemy swoją pracę. Zawsze staramy się dotrzymać ustalonych terminów i wywiązujemy się ze wszelkich ustaleń. Budowa domu, w którym zamieszkasz przebiega zawsze z zachowaniem wszelkich norm i standardów budownictwa.

Nasza firma budowlana cieszy się dobrą opinią. Zrealizowaliśmy setki inwestycji na terenie m.in. miast Łęczna, Lublin, Lubartów, Świdnik. Tym samym na pewno znasz kogoś, kto u nas budował swój dom. Możesz więc być spokojny o cały przebieg procesu budowy. W przypadku pytań - zachęcamy do kontaktu.

Kompleksowa budowa domów od A do Z

Stan zerowy

Stan zerowy budowy domu, to początkowy etap jego powstawania. Stan zero obejmuje m.in wytyczenie budynku, wykopy i przygotowanie fundamentów. Na tym etapie wyprowadza się również przyłącza. Jeśli dom posiada podpiwniczenie - realizuje się je w tej fazie.

Stan surowy otwarty

Stan surowy otwarty - zwany też w skrócie jako SSO, to etap inwestycji budowlanej obejmujący m.in prace ziemne - wykopy, ławy, ściany fundamentowe,  ściany wewnętrzne i zewnętrzne domu, stropy, kominy, konstrukcję dachu (więźba dachowa) i pokrycie dachu.

Stan surowy zamknięty

Stan surowy zamknięty - zwany jako SSZ, to etap na którym zostały zakończone prace konstrukcyjne. W czasie trwania SSZ w budynku instaluje się m.in okna, drzwi, ściany działowe i posadzki.

 

budowa domów Lublin Łęczna Lubartów Świdnik

Budowa domów Lublin - Łęczna - Lubartów - Świdnik

Przejdź do kontaktu