Lublin

Budowa domów Lublin

Budowa domów Lublin. Budujemy domy do stanu surowego otwartego i zamkniętego. W ofercie również budowa domów pod klucz. Budujemy kompleksowo i w najlepszej cenie. Możesz również kupić u nas dowolne materiały budowlane, dzięki czemu oszczędzisz czas i pieniądze. Firma budowlana R-Bud świadczy usługi budowlane na terenie Lublina i okolic na najwyższym poziomie.  Zlecenie nam budowy domu, to gwarancja rzetelnie prowadzonej inwestycji od A do Z. Zapytaj nas o wolne terminy!

KONTAKT

Budowa domów Lublin wolne terminy 2021-2022

Budowa domów od podstaw

Budowa domów - firma budowlana R-bud wybuduje Twój dom jednorodzinny od podstaw. Prowadzimy prace budowlane od fundamentów aż po dach oraz roboty wykończeniowe. Budujemy profesjonalnie i skutecznie z zachowaniem realnych terminów realizacji poszczególnych etapów.

Budowa domów pod klucz

Budowa domów pod klucz, to rozwiązanie dla wszystkich - którzy nie chcą lub nie mają czasu, aby samodzielnie zaangażować się w proces realizacji inwestycji. Po podpisaniu umowy nasza firma budowlana dopilnuje przebiegu prac w efekcie czego przekażemy Ci dom pod klucz - gotowy do zamieszkania.

budowa domów Lublin - firmy budowlane

Usługi budowlane

Zbudujemy Twój dom kompleksowo do stanów SSO, SSZ, deweloperskiego i pod klucz. Świadczymy szeroki zakres usług.

Materiały budowlane

Posiadamy własny skład materiałów budowlanych, dzięki czemu nie tracisz czasu na ich szukanie.

Korzystne ceny

Oferujemy atrakcyjne ceny usług i materiałów budowlanych - zadzwoń i zapytaj nas o dowolny materiał.

Budowa domów Lublin

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług budowlanych. Realizujemy inwestycje na terenie Lublina i okolicy. Dbamy o dobrą renomę, dzięki czemu nasza firma budowlana jest chętnie polecana przez zadowolonych klientów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, e-mail lub osobistej wizyty w siedzibie firmy.

Jak budujemy?

Po zaakceptowaniu kosztorysu i podpisaniu umowy na budowę domu - przystępujemy do realizacji inwestycji. Będąc z Tobą w ciągłym kontakcie z pełnym zaangażowaniem wykonujemy swoją pracę. Zawsze staramy się dotrzymać ustalonych terminów i wywiązujemy się ze wszelkich ustaleń. Budowa domu, w którym zamieszkasz przebiega zawsze z zachowaniem wszelkich norm i standardów budownictwa.

Nasza firma budowlana cieszy się dobrą opinią. Zrealizowaliśmy setki inwestycji na terenie m.in. miast Łęczna, Lublin, Lubartów, Świdnik. Tym samym na pewno znasz kogoś, kto u nas budował swój dom. Możesz więc być spokojny o cały przebieg procesu budowy. W przypadku pytań - zachęcamy do kontaktu.

Kompleksowa budowa domów od A do Z

Stan zerowy

Stan zerowy budowy domu, to początkowy etap jego powstawania. Stan zero obejmuje m.in wytyczenie budynku, wykopy i przygotowanie fundamentów. Na tym etapie wyprowadza się również przyłącza. Jeśli dom posiada podpiwniczenie - realizuje się je w tej fazie.

Stan surowy otwarty

Stan surowy otwarty - zwany też w skrócie jako SSO, to etap inwestycji budowlanej obejmujący m.in prace ziemne - wykopy, ławy, ściany fundamentowe,  ściany wewnętrzne i zewnętrzne domu, stropy, kominy, konstrukcję dachu (więźba dachowa) i pokrycie dachu.

Stan surowy zamknięty

Stan surowy zamknięty - zwany jako SSZ, to etap na którym zostały zakończone prace konstrukcyjne. W czasie trwania SSZ w budynku instaluje się m.in okna, drzwi, ściany działowe i posadzki.

 

budowa domów Lublin Łęczna Lubartów Świdnik

Budowa domów Lublin

Przejdź do kontaktu

W jakich dzielnicach Lublina budujemy domy?

Budowa domów Lublin: Abramowice, Bronowice, Czechów Południowy, Czechów Północny, Czuby Południowe, Czuby Północne, Dziesiąta, Felin, Głusk, Hajdów-Zadębie, Kalinowszczyzna, Konstantynów, Kośminek, Ponikwoda, Rury, Sławin, Sławinek, Stare Miasto, Szerokie, Śródmieście, Tatary, Węglin Południowy, Węglin Północny, Wieniawa, Wrotków, Za Cukrownią, Zemborzyce.

Zapraszamy do współpracy klientów z całego regionu

Budowa domów Lublin, Biskupice, Bełżyce, Bychawa, Cyców, Garbów, Jabłonna, Jastków, Kijany, Konopnica, Kock, Kurów, Krasnystaw, Lubartów, Lublin, Ludwin, Łęczna, Markuszów, Mełgiew, Michów, Milejów, Motycz, Niedrzwica Duża, Niedrzwica Kościelna, Niemce, Ostrów Lubelski, Opole Lubelskie, Piaski, Puchaczów, Spiczyn, Świdnik, Trawniki i inne niewymienione miejscowości.