Docieplenia

Docieplenia budynków

Docieplenia budynków wełną i styropianem, to podstawowa i jednocześnie najpopularniejsza metoda ich termoizolacji. Firma budowlana R-Bud oferuje docieplenia w atrakcyjnych cenach. Ocieplamy domy jednorodzinne, poddasza, garaże, budynki gospodarcze i przemysłowe. Zapraszamy do kontaktu w celu wyceny usług dociepleniowych.

KONTAKT

Budowa domów Lublin wolne terminy 2021-2022

Ocieplanie poddaszy

Wykonujemy ocieplanie poddaszy wysokiej jakości wełną mineralną i styropianem. Zapytaj również o możliwość termo izolacji poddasza pianą poliuretanową  (tzw. pianowanie poddaszy pianką pur).

Materiały dociepleniowe

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór materiałów dociepleniowych. Znajdziesz u nas m.in styropian, wełny, folie izolacyjne, a także wszelkie niezbędne kleje i akcesoria. Pracujemy m.in na materiałach BOLIX.

docieplenia lublin bolix łęczna

Usługi budowlane

Budowa domów, docieplenia, elewacje, usługi wykończeniowe. R-bud, to ekipy budowlane w pełnym zakresie.

Materiały budowlane

Ogromny wybór materiałów budowlanych i dociepleniowych renomowanych firm - transport HDS na terenie regionu.

Korzystne ceny

Niskie ceny materiałów budowlanych i dociepleniowych sprawią, że chętnie wrócisz do nas na kolejne zakupy.

Docieplenia Lublin Łęczna Świdnik Lubartów

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług dociepleniowych. Ocieplamy domy jednorodzinne i budynki gospodarczo przemysłowe na terenie takich miejscowości jak Lublin, Łęczna, Lubartów, Świdnik i ich okolic. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby wykonywane przez nasze ekipy budowlane prace odbywały się z zachowaniem wszelkich zasad BHP i świadczone były na najwyższym poziomie. Firma budowlana R-Bud, to wysoka jakość wykonawstwa i atrakcyjne ceny, a także nowoczesne materiały budowlana (w tym dociepleniowe) od A do Z.

Docieplenia budynków - jak to robimy?

Po zaakceptowaniu przez Ciebie kosztorysu i ustaleniu szczegółów przystępujemy do realizacji inwestycji. Będąc z Tobą w ciągłym kontakcie z pełnym zaangażowaniem wykonujemy wszelkie prace dociepleniowe. Zawsze staramy się dotrzymać ustalonych terminów i wywiązujemy się ze wszelkich ustaleń. Termoizolacja domu, w którym zamieszkasz przebiega zawsze z zachowaniem wszelkich norm i standardów budownictwa.

Nasza firma dociepleniowa cieszy się dobrą opinią. Zrealizowaliśmy setki inwestycji na terenie m.in. miast Łęczna, Lublin, Lubartów, Świdnik. Tym samym na pewno znasz kogoś, kto u nas ocieplał u nas swój dom. Możesz więc być spokojny o cały przebieg procesu ocieplania budynku. W przypadku pytań - zachęcamy do kontaktu.

Docieplenia - skuteczna termoizolacja Twojego domu

Ocieplanie styropianem

Ocieplanie styropianem, to popularna metoda dociepleniowa. Styropianem ocieplisz posadzkę, strop, czy ściany zewnętrzne przed położeniem tynków elewacyjnych.

Ocieplanie wełną mineralną

Ocieplanie poddaszy wełną mineralną, to jedna z najbardziej popularnych metod termoizolacji poddasza. Wełna jest stosunkowo tanim materiałem dociepleniowym, który od lat świetnie sprawdza się w budownictwie mieszkaniowym.

Pianowanie - piana pur

Pianowanie poddaszy - ocieplanie pianą poliuretanową pur, to zyskująca na popularności metoda izolacji całych budynków. Pianą ocieplisz zarówno fundament, ściany, stropy jak i dach. Piana idealnie wypełni każdą szczelinę dając tym samym sporą przewagę nad styropianem i wełną.

 

Docieplenia Lublin - Łęczna - Lubartów - Świdnik

Przejdź do kontaktu