O firmie

R-Bud Materiały budowlane

R-Bud Materiały budowlane, to skład budowlany zlokalizowany w miejscowości Turowola oddalonej o 5 km od miasta Łęczna. Firma z kilkunastoletnim doświadczeniem ciesząca się nieposzlakowaną opinią wśród swoich klientów. Od lat dostarczamy materiały budowlane na place budowy w całym regionie województwa lubelskiego. Oferujemy atrakcyjne ceny i szybkie terminy realizacji zamówień.

KONTAKT

Materiały budowlane

Kupisz u nas dowolne materiały budowlane potrzebne do wzniesienia domu jednorodzinnego, a także innych budynków - przemysłowych i gospodarczych. Fundamenty, materiały ścienne jak bloczki i pustaki, stropy, nadproża, dachy, okna, drzwi i bramy garażowe. Wszystko w atrakcyjnych cenach z transportem HDS!

Usługi budowlane

R-Bud, to również fachowe wykonawstwo. Świadczymy usługi budowlane na najwyższym poziomie, dzięki czemu budowa domów przebiega szybko, sprawnie, a przede wszystkim solidnie. Nasze fachowe ekipy budowlane zrzeszające murarzy, dociepleniowców, elektryków, dekarzy i innych fachowców zadbają o realizacje Twojej inwestycji.

Usługi budowlane

Zbudujemy Twój dom kompleksowo do stanów SSO, SSZ, deweloperskiego i pod klucz. Świadczymy szeroki zakres usług budowlanych.

Materiały budowlane

Posiadamy własny skład materiałów budowlanych. Oferujemy materiał renomowanych producentów w najlepszych cenach.

Fachowe doradztwo

Skutecznie i profesjonalnie doradzimy Ci w wyborze najlepszych i korzystnych finansowo rozwiązań, dzięki czemu wybudujesz dom najlepiej jak możesz.